Интернет-магазин домашнего текстиля

Сатиновое постельное белье


Показано с 1 по 90 из 2704 (всего 31 страниц)

В цьому розділі Вас чекає все найпрекрасніше - постільна білизна з м'якої сатинової тканини усіх можливих видів, розмірів та кольорів.

Що із себе уявляє сатин та чому найчастіше перевагу віддається саме йому, не дивлячись на високу ціну?

Справа в тому, що ця тканина має ряд переваг перед іншими матеріалами:

  • міцність і висока зносостійкість забезпечують вас гарантією багатолітньої експлуатації;
  • практично не мнеться завдяки своїй особливості - за основу виробництва беруться не прості, а кручені ніті бавовни;
  • незвичайно ніжна м'яка текстура, завдяки чому така продукція завжди чудово контактує з тілом, не вививає роздратування і алергічних реакцій;
  • гладка шовковиста поверхня, яка придає виробам особливий шик;
  • добра повітропровідність.

Різновиди сатину

Як відомо, цей матеріал відрізняється не тільки своєю гідністю, але й різновидом видів текстурних особливостей.

Звичайне сатинове полотно

Для недорогих комплектів постільної білизни використовується звичайний сатин, головна відмінність якого - каландрування (обробка сировини гарячими валиками). Завдяки такому виду обробки тканина стає блискучою, а текстура вивороту не так ковзає, як у більш дорогих різновидів.

Продукція з такого матеріалу не менш міцна, але більш щільна, що не робить її гіршою. Тканина така сама ніжна й шовковиста, дуже приємна до тіла.

Перевага - доступність і практичність. Його і воліють використовувати всі українські виробники.

Твил

Постільна білизна економ-класу з твилу є дуже популярна у споживача. Завдяки саржевого виду плетіння і меншої щільності (на відміну від усіх останніх підвидів сатину при плетінні твилу використовується більш рідкий шаг) тканина вже не така дорога, але усі тактильні й практичні властивості зберігаються.

Єдине зауваження любителям твил-сатину - намагайтесь прати виріб з цієї тканини у воді 40-6- градусів, а при можливості й взагалі на делікатному режимі.

Краще всіх в Україні досягла успіху компанія "Вилюта", тому що домоглися ідеального результату у виробництві твилу й продукції з нього. Постільна білизна цієї марки стала одним з найпопулярніших серед населення країни.

Мако сатин

Ще один варіант - мако-сатин, при виробництві якого використовуються ніті з єгипетської бавовни.

Єгипетська бавовна - це дуже рідка сировина, тому ціна на продукцію, вироблену з цих волокон, не може бути низька.

Комплекти, які виробляються з єгипетського матеріалу надзвичайно міцні, легкі й шовковисті.

Зазвичай для вироблення подібних матеріалів виробники беруть єгипетську бавовну - довговолокнистий і найкращий сорт з усіх бавовняних рослин.

Поки що цей вид не дуже знайомий споживачам і навіть виробникам. Тому знайти таку постіль буде нелегко. Один з виробників, що використовують мако-сатин, є українська компанія "Cotton Twill".

Печатний

Ще одним з дорогих варіантів буде продукція з печатної матерії, при виробництві якої використовується відмінне від інших видів плетіння шагом 4:1, завдяки чому реактивна печать, що наноситься на тканину, здатна передати об'ємне зображення у виді фотопринту (малюнок 3D).

Комплекти з такими приголомшуючими фотопринтами в основному випускають турецькі виробники.

Жаккард й страйп

Ці різновиди відносяться до елітного класу. Жакардовий малюнок, будь то смужка (страйп-сатин) чи витіюваті візерунки, виробники отримують за рахунок особливого засобу плетіння на спеціальному станку. Постіль тоді виходить не просто гладкою та шовковистою, а й з малюнком, який начебто видавлений на матерії. Складається враження якогось об'єму, до того ж одразу з двох боків.

Постільна білизна з жаккарду або страйпу завжди буде виглядати благородно і додавати вишуканості будь-якому стилю.

Преміум

Продукція класу Premium (De Luxe), мається на увазі не тільки зовнішні високі дані як виробу, так і упаковки, але й повне задоволення усіх бажань вимогливого споживача: приємні тактильні враження при дотику до матерії; комфортний повноцінний сон протягом усієї ночі, без постійного розкриття й натягування ковдри на себе знов і знов; практичність виробів більш десяти років.

Чудові на дотик, яскраві моделі з сатину де люкс у дизайнерських фірмових коробках надають не тільки іноземні, але вже й українські торгівельні марки.

Ця категорія для людей з тонким смаком, для тих, хто цінує своє здоров'є, полюбляє комфорт та вишуканість.


Интернет-магазин Баю Бай